A Lánytesók kistermelői birsalmasajt gondosan válogatott birsalmából, hagyományos recept alapján készül. A klasszikus ízek kedvelői mellett azokat is várjuk, akik szívesen kipróbálnak egy-egy különlegesebb ízkombinációt.
A természetes alapanyagok és a gondos, kistermelői feldolgozás mellett számunkra fontos, hogy minden csomagba a családi hagyományokból megőrzött ízek kerüljenek.
Fedezd fel teljes kínálatunkat, és válaszd ki a számodra legkedvesebb ízvilágot – akár saját részre, akár ajándékba keresel különleges házi finomságot.
1500 Ft–3000 FtÁrtartomány: 1500 Ft - 3000 Ft 6000 Ft/kg
Kistermelői natúr birsalmasajt hagyományos recept alapján, gondosan válogatott birsalmából. A klasszikus ízvilágot a birsalma természetes karaktere adja, külön ízesítés nélkül. 250g és 500g kiszerelésben választható.
2000 Ft–3500 FtÁrtartomány: 2000 Ft - 3500 Ft 4000 Ft–7000 Ft/kg
Kistermelői birsalmasajt díszdobozban, hagyományos recept alapján. A natúr birsalmasajt klasszikus ízét elegáns díszdoboz teszi különlegessé. 250g és 500g kiszerelésben választható, saját részre vagy ajándéknak.
3000 Ft–9000 FtÁrtartomány: 3000 Ft - 9000 Ft 6000 Ft/kg
<p><strong>Birsalmasajt őzgerinc formában</strong>, hagyományos recept alapján, kistermelői készítésben. A natúr birsalmasajt 500g, 1000g és 1500g kiszerelésben választható. Folpack fóliába csomagolva és címkézve küldjük.</p>
1500 Ft–3000 FtÁrtartomány: 1500 Ft - 3000 Ft 3000 Ft–6000 Ft/kg
Kistermelői diós birsalmasajt friss dióval, hagyományos recept alapján. Kocka formában, 250 g és 500 g kiszerelésben választható. Tartósítószer, aroma és színezék nélkül készül.
2000 Ft–3500 FtÁrtartomány: 2000 Ft - 3500 Ft 4000 Ft–7000 Ft/kg
Kistermelői diós birsalmasajt friss dióval, hagyományos recept alapján, elegáns díszdobozban. 250g és 500g kiszerelésben választható, így saját részre és ajándéknak is kiváló választás.
1500 Ft–3000 FtÁrtartomány: 1500 Ft - 3000 Ft 3000 Ft–6000 Ft/kg
Kistermelői feketeribizlis birsalmasajt elegáns díszdobozban. A birsalma ízét a fekete ribizli karakteres, gyümölcsös íze egészíti ki. 250g és 500g kiszerelésben választható, saját részre vagy ajándéknak.
2000 Ft–3500 FtÁrtartomány: 2000 Ft - 3500 Ft 4000 Ft–7000 Ft/kg
Kistermelői feketeribizlis birsalmasajt elegáns díszdobozban. A birsalma ízét a fekete ribizli karakteres, gyümölcsös íze egészíti ki. 250g és 500g kiszerelésben választható, saját részre vagy ajándéknak.
1500 Ft–3000 FtÁrtartomány: 1500 Ft - 3000 Ft 3000 Ft–6000 Ft/kg
Kistermelői gyömbéres birsalmasajt hagyományos recept alapján. A birsalma jellegzetes ízét a gyömbér friss, enyhén pikáns karaktere teszi különlegessé. 250g és 500g kiszerelésben választható.
2000 Ft–3500 FtÁrtartomány: 2000 Ft - 3500 Ft 4000 Ft–7000 Ft/kg
Kistermelői gyömbéres birsalmasajt hagyományos recept alapján, elegáns díszdobozban. 250g és 500g kiszerelésben választható, így saját részre és ajándéknak is különleges választás.
1500 Ft–3000 FtÁrtartomány: 1500 Ft - 3000 Ft 3000 Ft–6000 Ft/kg
Kistermelői meggyes birsalmasajt hagyományos recept alapján. A birsalma jellegzetes ízét a meggy gyümölcsös karaktere teszi különlegessé. 250g és 500g kiszerelésben választható.
2000 Ft–3500 FtÁrtartomány: 2000 Ft - 3500 Ft 4000 Ft–7000 Ft/kg
Kistermelői meggyes birsalmasajt elegáns díszdobozban. A birsalma jellegzetes ízét a meggy gyümölcsös karaktere egészíti ki. 250g és 500g kiszerelésben választható, saját részre vagy ajándéknak.
<p><strong>Mini birsalmasajt</strong> praktikus 100g-os celofán csomagolásban. Natúr, kistermelői birsalmasajt hagyományos recept alapján, egyszerű összetevőkkel. Kis mérete miatt saját fogyasztásra, kóstolásra vagy kisebb ajándéknak is jó választás.</p>
<p><strong>Mini birsalmasajt díszdobozban</strong>, 500g-os kiszerelésben. Körülbelül 5 darab, egyenként nagyjából 100g-os natúr mini birsalmasajt található a díszdobozban. A darabokat folpackba csomagoljuk, a díszdobozt pedig címkézzük. Saját részre és ajándéknak is különleges választás.</p>
1500 Ft–2000 FtÁrtartomány: 1500 Ft - 2000 Ft 3000 Ft–4000 Ft/kg
Kistermelői narancsos birsalmasajt hagyományos recept alapján. A birsalma jellegzetes ízét a narancs friss, kellemesen citrusos karaktere teszi különlegessé. 250g és 500g kiszerelésben választható.
2000 Ft–3500 FtÁrtartomány: 2000 Ft - 3500 Ft 4000 Ft–7000 Ft/kg
<p>Kistermelői narancsos birsalmasajt elegáns díszdobozban. A birsalma jellegzetes ízét a narancs friss, citrusos karaktere egészíti ki. 250g és 500g kiszerelésben választható, saját részre vagy ajándéknak.</p>