Kézműves birsalma-sütőtöklekvár (370g) – az ősz két legszebb kincse, a fanyar birsalma és az édes, krémes sütőtök egyetlen harmonikus, selymes lekvárban. Kistermelői eljárással, mesterséges aromák és tartósítószer nélkül főzve. Igazi gourmet különlegesség, amely prémium sajtok, sültek mellé és süteményekbe is fenséges!
Kézműves házi birsalmabefőtt (720g) – az ősz legkarakteresebb, sárga gyümölcsének selymesen fanyar-édes zamatvilága üvegbe zárva. Hagyományos kistermelői eljárással, mindenféle hozzáadott aroma és tartósítószer nélkül dunsztolva. Kiváló kísérője a családi húsételeknek, sülteknek vagy önmagában!
1400 Ft–2500 FtÁrtartomány: 1400 Ft - 2500 Ft 3500 Ft–6250 Ft/kg
<p><strong>Tartósítószer-mentes, selymesen sűrű és fanyar-édes kistermelői birsalmalekvár többféle kiszerelésben. 100% természetes, kézzel válogatott hazai gyümölcsből készült prémium finomság, amely gourmet sültek, sajttálak mellé és süteményekbe is tökéletes választás – pontosan úgy, ahogy a nagymama készítette!</strong></p>
<ul> <li>🌱 <em>Vega és vegán étrendbe is tökéletesen beilleszthető családi különlegesség.</em></li> </ul>
KOSÁRBA Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
1500 Ft–3000 FtÁrtartomány: 1500 Ft - 3000 Ft 6000 Ft/kg
Kistermelői natúr birsalmasajt hagyományos recept alapján, gondosan válogatott birsalmából. A klasszikus ízvilágot a birsalma természetes karaktere adja, külön ízesítés nélkül. 250g és 500g kiszerelésben választható.
2000 Ft–3500 FtÁrtartomány: 2000 Ft - 3500 Ft 4000 Ft–7000 Ft/kg
Kistermelői birsalmasajt díszdobozban, hagyományos recept alapján. A natúr birsalmasajt klasszikus ízét elegáns díszdoboz teszi különlegessé. 250g és 500g kiszerelésben választható, saját részre vagy ajándéknak.
3000 Ft–9000 FtÁrtartomány: 3000 Ft - 9000 Ft 6000 Ft/kg
<p><strong>Birsalmasajt őzgerinc formában</strong>, hagyományos recept alapján, kistermelői készítésben. A natúr birsalmasajt 500g, 1000g és 1500g kiszerelésben választható. Folpack fóliába csomagolva és címkézve küldjük.</p>
Kézműves magozatlan cigánymeggybefőtt (720g) – az apró szemű, de elképesztően karakteres, mélyvörös hazai cigánymeggy tiszta, fanyar-édes íze üvegbe zárva. Hagyományos családi recept szerint, maggal együtt dunsztolva készül, mesterséges aromák és tartósítószer nélkül. Intenzív ízével tökéletes sültek mellé, vagy süteményekbe!
Kézműves cigánymeggy befőtt magozott (720g) – az apró szemű, de elképesztően karakteres és mélyvörös hazai cigánymeggy tiszta, fanyar-édes íze üvegbe zárva. Hagyományos családi recept szerint dunsztolva, tartósítószer és aromák nélkül. Konyhakész, tökéletes süteményekbe, szószokhoz vagy sültek mellé!
Elkészítési javaslat: 1 adag Lánytesók Szörp + 8 adag víz
Nevét a friss, citromra emlékeztető illatáról kapta. A belőle készült szörp nemcsak finom, frissítő, de stresszesebb időszakokban nem hiányozhat hűtőnkből.
Kézműves magozatlan cseresznyebefőtt (720g) – extra nagy szemű, kézzel válogatott roppanós cseresznyék mézédes, intenzív vörös levű gyümölcsessége. Tradicionális családi recept szerint, maggal együtt dunsztolva készül, hogy teljesen megőrizze természetes textúráját. Tartósítószer és adalékanyag nélkül!
1500 Ft–3000 FtÁrtartomány: 1500 Ft - 3000 Ft 3000 Ft–6000 Ft/kg
Kistermelői diós birsalmasajt friss dióval, hagyományos recept alapján. Kocka formában, 250 g és 500 g kiszerelésben választható. Tartósítószer, aroma és színezék nélkül készül.
2000 Ft–3500 FtÁrtartomány: 2000 Ft - 3500 Ft 4000 Ft–7000 Ft/kg
Kistermelői diós birsalmasajt friss dióval, hagyományos recept alapján, elegáns díszdobozban. 250g és 500g kiszerelésben választható, így saját részre és ajándéknak is kiváló választás.